Pedagogisk personale

Kontaktlærer 1. årstrinn/ fagveileder spes. und

Julianne Høvik

E-post: julianne.hovik@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820


Kontaktlærer 2. årstrinn/ LP kontakt

Trille Guldal

E-post: trille.guldal@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820

Kontaktlærer 3. årstrinn/ teamleder 1. - 3. trinn

Siv Anne Stensland

E-post: siv.stensland@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820


Kontaktlærer 4. årstrinn

Cecilie Pettersen

E-post: cecilie.pettersen@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820

Kontaktlærer 5. årstrinn

Silje Pettersen

E-post: silje.pettersen@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820

Kontaktlærer 6. årstrinn

Anette Ljungren Knudsen

E-post: anette.knudsen@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820


Kontaktlærer 6. årstrinn

Nina Beate Skogvold

E-post: nina.skogvold@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820


Kontaktlærer 7. årstrinn

Greta Simonsen

E-post: greta.simonsen@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820

Lærer 1. årstrinn/ biblotekar

Kristin Woll Pettersen

E-post: kristin.woll.pettersen@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820

Lærer 1. og 2. årstrinn

Ingunn Haugan

E-post: ingunn.haugan@narvikskolen.no

Telefon:

Lærer 2. årstrinn/ kontaktlærer helsefremmende

Ragne Megård

E-post: ragne.megaard@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820


Lærer 3. årstrinn

Trude Enevoldsen

E-post: trude.enevoldsen@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820


Lærer 4. årstrinn/ kontaktlærer elevrådet og TL

Johnny Nerbø

E-post: johnny.nerbo@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820


Lærer 5. årstrinn/ LP kontakt

Maria Skogvold

E-post: maria.skogvold@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820

Lærer 5. årstrinn

Vegard Gabrielsen

E-post: vegar.gabrielsen@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820

Lærer 6. årstrinn

Kine Lillevåg

E-post: kine.lillevaag@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820

Lærer

Linn Karlsvik

E-post: linn.karlsvik@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820

Lærer

Marthe Karoliussen

E-post: marthe.karoliussen@narvikskolen.no

Telefon: 769 12 820