Pedagogisk personale - skoleåret 21/ 22

Kontaktlærer 1.trinn/ LP-kontakt/
teamleder 1.- 3.trinn

Trille Guldal

E-post: trille.guldal@narvikskolen.no

Kontaktlærer 2.trinn/ fagveileder spes.undervisning

Julianne Høvik

E-post: julianne.hovik@narvikskolen.no

Kontaktlærer 2.trinn

Ragne Johnsen Megård

E-post: ragne.megaard@narvikskolen.no

Kontaktlærer 3.trinn

Ingunn Haugan

E-post: ingunn.haugan@narvikskolen.no

Kontaktlærer 4.trinn

Greta Simonsen

E-post: greta.simonsen@narvikskolen.no

Kontaktlærer 5.trinn

Rasmus Klæbo Halsen

E-post: rasmus.halsen@narvikskolen.no

Kontaktlærer 6.trinn

Cecilie Pettersen

E-post: cecilie.pettersen@narvikskolen.no

Kontaktlærer 7.trinn / IKT-veileder

Maria Kirkerud

E-post: maria.kirkerud@narvikskolen.no

Lærer

Linn Karlsvik

E-post: linn.karlsvik@narvikskolen.no

Lærer 3.trinn / bibliotekar

Kristin Woll Pettersen

E-post: kristin.woll.pettersen@narvikskolen.no

Lærer 4.trinn

Vegar Gabrielsen

E-post: vegar.gabrielsen@narvikskolen.no

Lærer 4.trinn

Nina Beate Skogvold

E-post: nina.skogvold@narvikskolen.no

Lærer / rektor stedfortreder

Anette Kvitvik Knudsen

E-post: anette.knudsen@narvikskolen.no

Lærer 7.trinn/ LP-kontakt

Maria Skogvold

E-post: maria.skogvold@narvikskolen.no

Lærer 6.trinn/ kontaktlærer elevrådet og trivselsledere

Johnny Nerbø

E-post: johnny.nerbo@narvikskolen.no

Lærer 5.trinn

Siren Julie Jenssen

E-post: siren.jenssen@narvikskolen.no

Lærer

Katarina Sivertsen

E-post: katarina.sivertsen@narvikskolen.no

Lærer

Trude Enevoldsen

E-post: trude.enevoldsen@narvikskolen.no

I permisjon:

Kine Lillevåg

E-post: kine.lillevaag@narvikskolen.no